Epos logo

Spolehlivý výrobce pracovního oblečení

Epos Duo s.r.o

Je česká výrobní firma, která je již 27 let na trhu.

Specializuje se na šití pracovních a textilních výrobků do zdravotnictví – pro lékaře, zdravotní sestry, pacienty a všechny ostaní profese přes gastro, úklid až po údržbu. Zaměstnáná ZTP spoluobčany a poskytuje náhradní plnění.

Držíme se hesla „šaty dělaj člověka“.

Zejména ženy žádají nejen hezký a slušivý pracovní oděv, ale také pohodlný a praktický oděv, který podtrhne jejich elegantní křivky.
Důraz klademe především na kvalitní materiál a precizní zpracování. Sanforizované-vysoce kvalitní a již vysrážené materiály zaručují stabilitu střihu a nezmění požadovanou velikost oděvu.

Všechny barevné prvky se lehce kombinují a dají se výborně sladit. Nabízíme individuální úpravy a zdobení výšivkou loga dle požadavků zákazníka. Seriózní přístup k zákazníkovi a kompletní dodávce je samozřejmostí. Možnost odzkoušení velikosti a materiálu nabízíme na maloobchodní prodejně ve Zlíně. Zboží a vzorky zasíláme i po jednom kuse.

Ilustrační fotografie pracovníků úklidu

Z naší dílny

Nabízíme Vám kvalitní pracovní oblečení,
ušité v České republice

Výrobou oblečení do zdravotnictví a čistých prostor se zabýváme již pres 27 let. Naše výrobky prošly rozsáhlou praxí v provozu, nabízíme tak již lety prověřené a funkční výrobky. Poskytujeme náhradní plnění

Seriózní přístup
Seriózní přístup
Zaměstnáváme ZTP
Zaměstnáváme ZTP
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály

Kde nás najít

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat

EPOS DUO s.r.o.
Středová 5000,
760 05, Zlín
Česká republika

eposzlin@seznam.cz

+420 577 145 490
+420 603 548 478